Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018: Raspored i satnica odigravanja utakmica grupne faze | Mixer portal

Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018: Raspored i satnica odigravanja utakmica grupne faze

Rezultat slika za svjetsko prvenstvo u fudbalu 2018

 

Najbolje nogometne reprezentacije svijeta borit će se za titulu prvaka od 14. juna do 15. jula 2018.

Svjetsko prvenstvo u fudbalu 2018 godine otvorit će utakmica između domaćina Rusije i Saudijska Arabije 14. juna na stadionu Lužniki u Moskvi.

Za titulu prvaka najbolje reprezentacije svijeta će se boriti od 14. juna do 15. jula 2018. na 12 stadiona u 11 gradova: Moskva, St. Peterburg, Kalinjingrad, Kazanj, Nižnji Novgorod, Rostov, Soči, Jekaterinburg, Samara, Saransk i Vologograd.

Raspored i satnica odigravanja utakmica grupne faze:

14. 6. 2018. u 17:00
Grupa A: Rusija – Saudijska Arabija

15. 6. 2018. u 14:00
Grupa A: Egipat – Urugvaj

15. 6. 2018. u 17:00
Grupa B: Maroko – Iran

15. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Portugal – Španjolska

16. 6. 2018. u 12:00
Grupa C: Francuska – Australija

16. 6. 2018. u 15:00
Grupa D: Argentina – Island

16. 6. 2018. u 18:00
Grupa C: Peru – Danska

16. 6. 2018. u 21:00
Grupa D: Hrvatska – Nigerija

17. 6. 2018. u 14:00
Grupa E: Kostarika – Srbija

17. 6. 2018. u 17:00
Grupa F: Njemačka – Meksiko

17. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Brazil – Švicarska

18. 6. 2018. u 14:00
Grupa F: Švedska – Južna Koreja

18. 6. 2018. u 17:00
Grupa G: Belgija – Panama

18. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Tunis – Engleska

19. 6. 2018. u 14:00
Grupa H: Poljska – Senegal

19. 6. 2018. u 17:00
Grupa H: Kolumbija – Japan

19. 6. 2018. u 20:00
Grupa A: Rusija – Egipat

20. 6. 2018. u 14:00
Grupa B: Portugal – Maroko

20. 6. 2018. u 17:00
Grupa A: Urugvaj – Saudijska Arabija

20. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Iran – Španjolska

21. 6. 2018. u 14:00
Grupa C: Francuska – Peru

21. 6. 2018. u 17:00
Grupa C: Danska – Australija

21. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Argentina – Hrvatska

22. 6. 2018. u 14:00
Grupa E: Brazil – Kostarika

22. 6. 2018. u 17:00
Grupa D: Nigerija – Island

22. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Srbija – Švicarska

23. 6. 2018. u 14:00
Grupa G: Belgija – Tunis

23. 6. 2018. u 17:00
Grupa F: Njemačka – Švedska

23. 6. 2018. u 20:00
Grupa F: Južna Koreja – Meksiko

24. 6. 2018. u 14:00
Grupa G: Engleska – Panama

24. 6. 2018. u 17:00
Grupa H: Japan – Senegal

24. 6. 2018. u 20:00
Grupa H: Poljska – Kolumbija

25. 6. 2018. u 16:00
Grupa A: Saudijska Arabija – Egipat

25. 6. 2018. u 16:00
Grupa A: Urugvaj – Rusija

25. 6. 2018. u  20:00
Grupa B: Iran – Portugal

25. 6. 2018. u 20:00
Grupa B: Španjolska – Maroko

26. 6. 2018. u 16:00
Grupa C: Australija – Peru

26. 6. 2018. u 16:00
Grupa C: Danska – Francuska

26. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Island – Hrvatska

26. 6. 2018. u 20:00
Grupa D: Nigerija – Argentina

27. 6. 2018. u 16:00
Grupa F: Južna Koreja – Njemačka

27. 6. 2018. u 16:00
Grupa F: Meksiko – Švedska

27. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Srbija – Brazil

27. 6. 2018. u 20:00
Grupa E: Švicarska – Kostarika

28. 6. 2018. u 16:00
Grupa H: Japan – Poljska

28. 6. 2018. u 16:00
Grupa H: Senegal – Kolumbija

28. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Engleska – Belgija

28. 6. 2018. u 20:00
Grupa G: Panama – Tunis

Grupe:

Grupa A: Rusija, Urugvaj, Egipat, Saudijska Arabija

Grupa B: Portugal, Španjolska, Iran, Maroko

Grupa C: Francuska, Peru, Danska, Australija

Grupa D: Argentina, Hrvatska, Island, Nigerija

Grupa E: Brazil, Švicarska, Kostarika, Srbija

Grupa F: Njemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja

Grupa G: Belgija, Engleska, Tunis, Panama

Grupa H: Poljska, Kolumbija, Senegal, Japan

 

 

Mixer portal

Shortlink: